Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 6 ogłoszeń
 
Do dyspozycji najemców są miejsca parkingowe znajdujące się na dwóch parkingach ogólnodostępnych. Dodatkowo najemcy mogą korzystać z Wi-Fi oraz z międzynarodowej telewizji kablowej. Poza tym do dyspozycji mieszkańców jest przepiękny ogród a w sezonie letnim basen z podgrzewaną wodą znajdujący się na terenie obiektu.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 100 PLN
Cena za m2: 31 PLN
 
Ogrzewanie w mieszkaniu jest z sieci miejskiej wliczone w czynsz.Prezentowane mieszkanie wynajmowane jest z wyposażeniem. Blok, w którym znajduje się lokal jest po termomodernizacji, ponadto w samym mieszkaniu zostały wymienione okna na PCV.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 450 PLN
Cena za m2: 31 PLN
 
Prezentowane mieszkanie jest w pełni umeblowane. Kuchnia wyposazona jest w nowoczesne meble oraz sprzęt w zabudowie (piekarnik, mikrofalówka, płyta gazowa, zmywarka oraz lodówka). Natomiast w łazience do dyzpozycji Najemców jest pralka.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 2 000 PLN
Cena za m2: 33 PLN
 
Ogromnym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, apteka, place zabaw oraz restauracje. W cenę najmu wliczone jest całe wyposażenie mieszkania oraz ogrzewanie.
Cena: 1 750 PLN
Cena za m2: 25 PLN
 
Mieszkanie jest po częściowym remoncie (zostały odmalowane ściany i sufity, wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe do mieszkania oraz położone panele podłogowe). Stolarka okienna została wymieniona na trzyszybową z PCV, co zapewnia, że w mieszkaniu jest bardzo cicho i ciepło.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 700 PLN
Cena za m2: 34 PLN
 
W skład nieruchomości wchodzą: dwa pokoje łącznie z czterema łóżkami, oddzielna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z toaletą i wanną. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 900 PLN
Cena za m2: 39 PLN