Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 22 ogłoszeń
 
Mieszkanie jest po częściowym remoncie (zostały odmalowane ściany i sufity, wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe do mieszkania oraz położone panele podłogowe). Stolarka okienna została wymieniona na trzyszybową z PCV, co zapewnia, że w mieszkaniu jest bardzo cicho i ciepło.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 32 PLN
 
Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, place zabaw, basen kryty, boisko. Jest to idealnie zlokalizowana nieruchomość dla osób lubiących życie w centrum i ceniących sobie bliskość infrastruktury niezbędnej do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 285 000 PLN
Cena za m2: 5 622 PLN
 
Jest to idealne mieszkanie dla osób szukających nieruchomości gotowej do zamieszkania i bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych na remont i wykończenie mieszkania. Doskonała lokalizacja poza ścisłym centrum a jednocześnie bliskość terenów rekreacyjnych i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej to kolejny atut tej nieruchomości.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 334 512 PLN
Cena za m2: 6 900 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w estetyczny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem, mikrofalówkę oraz nowe meble kuchenne. W mieszkaniu mamy do dyspozycji dodatkowo: dwie szafy, regał, dwie sofy oraz pralkę w łazience.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 43 PLN
 
Atutem tej nieruchomości jest fakt, iż wnętrza mieszkania zostały zaprojektowane przez architekta tak, aby były przestronne i komfortowe. Dzięki sporej ilości okien do mieszkania wpada bardzo dużo światła dziennego.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 279 000 PLN
Cena za m2: 4 146 PLN
 
Jest to Idealne miejsce dla osób lubiących ciszę, gdyż nieruchomość usytuowana jest w kameralnej części wsi, wśród domków jednorodzinnych w luźnej zabudowie. Ponadto bliskość do miasta (Bolesławiec/ Osiedle Kwiatowe) zapewnia komfort dostępności infrastruktury niezbędnej do zaspokojenia podstawowych potrzeb jak sklepy czy szkoła.
Ilość Pokoi: 4
Cena: 339 000 PLN
Cena za m2: 4 144 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w nowoczesny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę wraz z piekarnikiem, zmywarkę, zabudowaną mikrofalówkę oraz nowoczesne meble kuchenne. Dodatkowo w łazience mamy do dyspozycji pralkę, a w salonie telewizor.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 36 PLN
 
Prezentowany lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona została stolarka okienna na PCV, zamontowano rolety zewnętrzne w oknach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w kuchni znajdują się nowe meble i sprzęt AGD.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 200 PLN
Cena za m2: 26 PLN
 
Mieszkanie położonego na parterze. Zostało wykończone w jasnych i przytulnych kolorach. Jest ono również po generalnym remoncie.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 98 000 PLN
Cena za m2: 3 172 PLN
 
Dużym atutem mieszkania jest jego powierzchnia, która zapewnia komfort przestrzeni i swobodę aranżacji, a także doskonała lokalizacja i bliskość do kluczowych punktów miasta. W okolicy znajduje się też wszystko, co ułatwi codzienne funkcjonowanie.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 299 000 PLN
Cena za m2: 4 130 PLN