Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Lwówek Śląski, ul. Tarnopolska
Nr:01/11/2023/S
Nazwa/Tytuł:Działka budowlana z pięknym widokiem - Lwówku Śląskim
Powierzchnia:1208.00 M2
Cena:132 000 PLN
Cena za m2:109 PLN
 
Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej NR 354/5 o powierzchni 1208m2 położonej w miejscowości LWÓWEK ŚLĄSKI.
Działka budowlana oznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni symbolem 33MN jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Przeznaczenie uzupełniające to między innymi:
a) tereny zabudowy usługowej,
b) urządzenia towarzyszące w tym: infrastruktura komunikacyjna, drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe infrastruktura techniczna oraz obiekty gospodarcze i garażowe,
c) tereny zieleni urządzonej.

Media: woda w odległości około 40m2, kanalizacja w drodze, prąd na sąsiedniej działce.
Dojazd: droga gruntowa
Kształt: prostokąt
Wymiary: 30m2 x 40m2

Ta działka to idealne połączenie spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej z widokiem na okolicę.

Nieruchomość jest doskonale skomunikowana i zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia.

Lwówek Śląski, to urocze miasto w województwie dolnośląskim oferujące wiele atrakcji i miejsc do zwiedzania poza sklepami, szkołami i urzędami takich jak:
- muzeum regionalne gromadzi wiele eksponatów związanych z historią regionu oraz życiem codziennym mieszkańców Lwówka Śląskiego,
- ma wiele pięknych kościołów, takich jak kościół św. Jana Chrzciciela czy kościół św. Wawrzyńca, które warto odwiedzić ze względu na ich architekturę i znaczenie historyczne,
- parki i tereny rekreacyjne w okolicach miasta znajdują się piękne tereny zielone, gdzie można spacerować, piknikować lub uprawiać sport na świeżym powietrzu,
- szlaki turystyczne: miasto jest często punktem startowym dla wycieczek po okolicznych szlakach turystycznych, co daje możliwości odkrywania piękna okolicznej przyrody.
- przyroda: w okolicach znajdują się malownicze tereny przyrodnicze, które można odkrywać w tym lasy góry i rzeki.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.


GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia 609576429

E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.