Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul.
Nr:Zdrojowa 2021/2
Nazwa/Tytuł:Apartament inwestycyjny- Świnoujście-BALITC PARK FORT
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:37.50 M2
Cena:819 600 PLN
Cena za m2:21 856 PLN
 
Baltic Park Fort jest ultranowoczesnym kompleksem 72 apartamentów wykończonych „pod klucz”, położonych pomiędzy główną promenadą, a najpiękniejszą plażą w Świnoujściu. Prestiżowa lokalizacja oraz warunki współpracy ze Zdrojowa Invest zachęciła już wiele osób do zainwestowania w ich projekty.

Baltic Park Fort to stylowy projekt nawiązujący do klasycznej architektury cesarskich kurortów nadmorskich. W ofercie znajdują się apartamenty od 2 do 4-pokojowych o powierzchni od 37m2 do 92m2.
Prezentowana oferta to kolejny etap rozbudowy największego centrum wypoczynku i rozrywki na Wybrzeżu Baltic Park, w skład którego wchodzą̨:
- Hilton Świnoujście Resort & Spa,
- Radisson Blu Resort Świnoujście,
- Baltic Park Molo Aquapark.
Kompleks wspomnianych obiektów to pierwsze w Polsce 5-gwiazdkowe hotele zaprojektowane i wybudowane zgodnie z międzynarodową̨ certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Enviromental Design (LEED).
Apartamentowiec został zaprojektowany tak, aby widok na morze roztaczał się z większości balkonów i tarasów. Kompleks budynków hotelowych oraz apartamentowo-usługowych Baltic Park odwiedzają chętnie turyści z Polski oraz z zagranicy z uwagi na idealne połączenie z lotniskami przy granicy z Niemcami oraz połączeniem promowym ze Skandynawią.

Kupując apartament w jednej z inwestycji w Zdrojowa Invest zarabiasz podwójnie!
Wypracowali oni system timesharing, dzięki któremu każdy z Właścicieli ma gwarancję stałego miesięcznego dochodu z wynajmu swojego apartamentu. Zarobek to nie tylko wzrost wartości nieruchomości, ale oddany w ręce naszej firmy operatorskiej pracuje sam na siebie. Każdy Właściciel ponadto ma możliwość korzystania z własnego apartamentu jak i ze wszystkich innych apartamentów w kompleksach Zdrojowa Invest dzięki Klubowi Wakacyjnemu.


DOSTĘPNE APARTAMENTY W INWESTYCJI;
POWIERZCHNIA: od 37,5 m2

CENA: od. 819 600 zł netto


KAŻDY MOŻE ODLICZYĆ PODATEK VAT.

Inwestycja jest w trakcie realizacji, planowany termin realizacjo to czerwiec 2022 roku.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy:

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości Sylwia Parpura,
licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429
E-mail:info@get-house.pl

www.get-house.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.