Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul.
Nr:Zdrojowa 2021/1
Nazwa/Tytuł:Apartamenty inwestycyjne- Kołobrzeg- Radisson Resort
Ilość pokoi:1
Powierzchnia:23.90 M2
Cena:352 166 PLN
Cena za m2:14 735 PLN
Rok budowy 2021
 
Radisson Resort Kołobrzeg to kolejna inwestycja Zdrojowej Invest. Prezentowany obiekt to czteropiętrowy budynek położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, oddalonej zaledwie 5 minut spacerem od plaży, bezpośrednio przy Parku im. Aleksandra Fredry.

Zaprojektowano apartamenty 1- oraz 2-pokojowe o powierzchni od 23 m2 do 49 m2, każdy z własnym tarasem. Łącznie w obiekcie powstanie 209 pokoi. Dbałość o każdy detal w wykończeniu wnętrza oraz duże przeszklenia i tarasy pozwolą cieszyć się widokiem oraz komfortowym wypoczynkiem. Charakter budynku zdeterminowała woda, a na parterze ściany będą pokryte zielenią łączącą otoczenie obiektu z wnętrzem. Elewacja budynku poprzez duże przeszklenia nada bryle budynku lekkości oraz zapewni niezakłócony widok na otaczającą zieleń.

Prezentowany obiekt zapewni komfort wypoczynku i rozrywki. Dla gości zaprojektowano aż cztery baseny w tym sportowy, rekreacyjny wewnętrzny z 2 zjeżdżalniami, masażami i leżankami wodnymi, zewnętrzny z 2 zjeżdżalniami i ślizgawkami wodnymi wraz ze słonecznymi kaskadowymi tarasami oraz wyjątkowy basen infinity edge na dachu z barem i widokiem na morze.
W ofercie znajdzie się również strefa saun i łaźni, strefa Wellness, restauracja i kawiarnia oraz sezonowy bar przy basenie zewnętrznym.
Dodatkowo, inwestycja znajduje w pobliżu obiektów Zdrojowa Invest takich jak: Marine Hotel***** & Ultra Marine oraz Diune Hotel***** & Resort, z którymi Radisson Resort Kołobrzeg osiąga efekt komplementarności.

Zakup apartamentu w Radisson Resort Kołobrzeg jest doskonałą lokatą kapitału.
Kupując apartament w jednej z inwestycji w ZDROJOWA zarabiasz podwójnie!
Wypracowaliśmy system timesharing, dzięki któremu każdy z Właścicieli ma gwarancję stałego miesięcznego dochodu z wynajmu swojego apartamentu. Zarobek to nie tylko wzrost wartości nieruchomości. Oddany w ręce naszej firmie operatorskiej pracuje sam na siebie. Każdy Właściciel ponadto ma możliwość korzystania z własnego apartamentu jak i ze wszystkich innych apartamentów w kompleksach Zdrojowa Invest, dzięki Klubowi Wakacyjnemu.

Termin realizacji: II/III kw. 2021 r.


DOSTĘPNE APARTAMENTY W INWESTYCJI;

POWIERZCHNIA: od około 23 m2

CENA: od 352 166 zł netto


KAŻDY MOŻE ODLICZYĆ PODATEK VAT.


Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy:

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura,
licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: 609 576 429

E-mail: info@get-house.pl

www.get-house.pl


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.