Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Łaziska , ul.
Nr:1/10/2020/M
Nazwa/Tytuł:Wyjątkowe i przestronne mieszkanie w Łaziskach 93,87 m2 – 4 pokoje
Ilość pokoi:4
Powierzchnia:93.87 M2
Cena:279 000 PLN
Cena za m2:2 972 PLN
Media Gaz, Prąd, Kanalizacja
Piętro/liczba pięter parter
Ogrzewanie gazowe
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 93,87 m2, położonego w Łaziskach. Lokal znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym.

Prezentowane mieszkanie składa się z salonu, który w tej przestrzeni jest "sercem domu” , kuchni, trzech oddzielnych sypialni, dwóch garderób oraz łazienki z prysznicem i toaletą. Do mieszkania przynależy również piwnica. Ogrzewanie w lokalu jest gazowe za pomocą pieca dwufunkcyjnego. Źródło ciepła stanowi również kominek. Stolarka okienna jest z PCV.

Aranżacja ceglana sprawia, że pomieszczenia są przytulne i klimatyczne. Efektowne sufity oraz rozkład pomieszczeń dają poczucie przestrzeni jakiej nie znajdziemy w nowoczesnym budownictwie. Swoisty urok stanowią sklepienia łukowe oraz kominek w oryginalnym stylu. Kuchnia w prezentowanym lokalu składa się z mebli wykonanych na zamówienie, które zostały wyposażone w niezbędne sprzęty AGD.

Niewątpliwie do atutów prezentowanego mieszkania należy również jego lokalizacja. W pobliżu znajdziemy las i tereny zielone. W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa, która umożliwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jest to doskonałe miejsce dla rodziny jak i dla tych, którzy szukają niespotykanych nieruchomości. Dla osób niezmotoryzowanych jest dogodne połączenia komunikacją miejską.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Dominika 530 992 922
Sylwia 609 576 429
biuro@get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.