Sylwia Parpura
Nr licencji: 20007
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
KOM.+48 609 576 429
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Krzyżowa, ul.
Nr:11/2014
Nazwa/Tytuł:Gospodarstwo rolne-2.30 hektara-OKAZJA-KRZYŻOWA
Ilość pokoi:4
Powierzchnia:23000.00 M2
Cena:500 000 PLN
Cena za m2:22 PLN
Ogrzewanie kotłownie
 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchni 2.30 hektara. W skład nieruchomości wchodzą:
-działka o powierzchni 9200m2 zabudowana domem oraz 3 budynkami gospodarczymi, dodatkowo na tej powierzchni działki znajduje się piękny ogród z systemem nawadniającym ze studni, warzywniak w kształcie gwiazdy, plac manewrowy oraz łąką.
- pole o powierzchni 1,38 hektara, w którego skład wchodzą: łąka o klasie gruntu IV i powierzchni 1,14 hektara oraz rola o klasie gruntu IVb i powierzchni 0,24 hektara.

W domu o powierzchni 230m2 są dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami. W pierwszym mamy do dyspozycji:2 sypialnie, przestronną kuchnie z wyjściem na taras i ogród, 2 łazienki z toaletą, przedpokój, pokój stołowy oraz przytulny salon z kominkiem.
Natomiast w drugim mieszkaniu są 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym i łazienka. Dom w połowie podpiwniczony. Ogrzewanie własne, piec na kokc/węgiel lub drewno. Dodatkową zaletą jest możliwość wjazdu na nieruchomość przez 3 bramy wjazdowe zlokalizowane z różnych stron.
Oprócz domu na działce znajdują się dwie stodoły, jedna z nich przystosowana do trzymania zwierząt, natomiast druga do przechowywania zboża i siana. Ponadto w drugiej stodole znajdują się także dwa dodatkowe garaże.
Niewątpliwym atutem jest kolejny budynek gospodarczy, który służy mieszkającym jako piwniczka, garaże, bardzo duże pomieszczenie wykorzystywane jako magazyn i pracownię z narzędziami.
Jest to niezwykła oferta, która idealnie nadają się dla czynnego rolnika lub wielopokoleniowej rodziny, chcącej zamieszkać razem. Nieruchomość nadaje się także pod agroturystykę.

CIEKAWA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE!!
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: +48 609 576 429

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający