Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 6 ogłoszeń
 
Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, w pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoły średnie, ponadto w okolicy jest przepiękny park z placem zabaw oraz liczne sklepy spożywcze.
Cena: 2 150 PLN
Cena za m2: 49 PLN
 
Mieszkanie jest nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania od zaraz, w pełni umeblowane i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt AGD (lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik oraz mikrofala w zabudowie, okap, zmywarka, pralka).
Ilość Pokoi: 3
Cena: 3 700 PLN
Cena za m2: 54 PLN
 
Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W niedalekiej odległości znajduję się m.in. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Dworzec Główny PKP i PKS, Aqua Park Wrocław, WROCLAVIA, Arkady Wrocławskie i wiele innych obiektów usługowo-rekreacyjnych.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 2 850 PLN
Cena za m2: 57 PLN
 
Atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja z uwagi na znajdującą się nieopodal strefę ekonomiczną, sklepy spożywcze, restaurację. Nieruchomość położona jest wśród zieleni co zapewnia ciszę i poczucie komfortu po całym dniu pracy.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 2 000 PLN
Cena za m2: 46 PLN
 
Dużym atutem nieruchomości jest osobne, samodzielne wejście do mieszkania, ponadto teren jest ogrodzony i zamykany na bramę wjazdową na pilota. Ponadto przed budynkiem znajduje się kilka miejsc parkingowych do dyspozycji.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 700 PLN
Cena za m2: 22 PLN
 
Do dyspozycji najemców są miejsca parkingowe znajdujące się na dwóch parkingach ogólnodostępnych. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest przepiękny ogród a w sezonie letnim basen z podgrzewaną wodą znajdujący się na terenie obiektu.
Ilość Pokoi: 1
Cena: 700 PLN
Cena za m2: 35 PLN