Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 5 ogłoszeń
 
Mieszkanie jest po częściowym remoncie (zostały odmalowane ściany i sufity, wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe do mieszkania oraz położone panele podłogowe). Stolarka okienna została wymieniona na trzyszybową z PCV, co zapewnia, że w mieszkaniu jest bardzo cicho i ciepło.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 32 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w estetyczny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem, mikrofalówkę oraz nowe meble kuchenne. W mieszkaniu mamy do dyspozycji dodatkowo: dwie szafy, regał, dwie sofy oraz pralkę w łazience.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 500 PLN
Cena za m2: 41 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w nowoczesny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę wraz z piekarnikiem, zmywarkę, zabudowaną mikrofalówkę oraz nowoczesne meble kuchenne. Dodatkowo w łazience mamy do dyspozycji pralkę, a w salonie telewizor.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 36 PLN
 
Prezentowany lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona została stolarka okienna na PCV, zamontowano rolety zewnętrzne w oknach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w kuchni znajdują się nowe meble i sprzęt AGD.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 200 PLN
Cena za m2: 26 PLN
 
W skład nieruchomości wchodzą: dwa pokoje łącznie z czterema łóżkami, oddzielna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z toaletą i wanną. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 900 PLN
Cena za m2: 39 PLN