Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 6 ogłoszeń
 
Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnych, jasnych barwach co sprawia, że każdy poczuje się komfortowo w tym wnętrzu. W cenę najmu wliczone jest całe wyposażenie mieszkania (meble + sprzęt AGD).
Ilość Pokoi: 1
Cena: 1 700 PLN
Cena za m2: 53 PLN
 
Mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, które pozwalają na naturalne światło i zapewniają przyjemną atmosferę wewnątrz pomieszczeń. Nieruchomość cechuje się dużymi, przestronnymi pokojami, co stanowi atut dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę w swoim domu.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 2 000 PLN
Cena za m2: 32 PLN
 
Atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja z uwagi na znajdującą się nieopodal strefę ekonomiczną, sklepy spożywcze, restaurację. Nieruchomość położona jest wśród zieleni co zapewnia ciszę i poczucie komfortu po całym dniu pracy.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 2 000 PLN
Cena za m2: 46 PLN
 
Prezentowane mieszkanie wynajmowane jest z całym wyposażeniem. Nieruchomość przeznaczona głównie pod najem pracowniczy pobliskiej strefy ekonomicznej.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 2 000 PLN
Cena za m2: 48 PLN
 
Dużym atutem nieruchomości jest osobne, samodzielne wejście do mieszkania, ponadto teren jest ogrodzony i zamykany na bramę wjazdową na pilota. Ponadto przed budynkiem znajduje się kilka miejsc parkingowych do dyspozycji.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 700 PLN
Cena za m2: 22 PLN
 
Do dyspozycji najemców są miejsca parkingowe znajdujące się na dwóch parkingach ogólnodostępnych. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest przepiękny ogród a w sezonie letnim basen z podgrzewaną wodą znajdujący się na terenie obiektu.
Ilość Pokoi: 1
Cena: 700 PLN
Cena za m2: 35 PLN