Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Kryteria wyszukiwania

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Znaleziono 21 ogłoszeń
 
Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej położenie na wysokim parterze oraz niskie koszty utrzymania. Lokalizacja to kolejny plus tego mieszkania. W pobliżu znajdują się zjazdy z autostrady A4 i A18 oraz dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna, w której możemy znaleźć liczne zakłady pracy, sklepy spożywcze oraz restauracje.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 169 000 PLN
Cena za m2: 2 726 PLN
 
Nieruchomość ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących życie poza miastem, z dala od jego zgiełku i jednocześnie blisko natury. W pobliżu znajdują się piękne lasy oraz tereny sprzyjające zarówno wędrówkom, jak i rowerowym wyprawom, a w sezonie jesiennym – grzybobraniu.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 69 000 PLN
Cena za m2: 1 453 PLN
 
Ofertę rekomendujemy klientom inwestycyjnym, gdyż mieszkanie idealnie nadaje się pod najem. Niedaleko znajdują się liczne obiekty sportowe oraz tereny zielone, jak skatepark czy ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 286 000 PLN
Cena za m2: 5 324 PLN
 
Atutem nieruchomości jest jej powierzchnia, która zapewnia komfort przestrzeni i możliwość własnej aranżacji pomieszczeń. Ponadto nieruchomość ta zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu z widokiem na pobliskie pola.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 210 000 PLN
Cena za m2: 3 584 PLN
 
Mieszkanie jest po częściowym remoncie (zostały odmalowane ściany i sufity, wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe do mieszkania oraz położone panele podłogowe). Stolarka okienna została wymieniona na trzyszybową z PCV, co zapewnia, że w mieszkaniu jest bardzo cicho i ciepło.
Ilość Pokoi: 3
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 32 PLN
 
Jest to idealne mieszkanie dla osób szukających nieruchomości gotowej do zamieszkania i bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych na remont i wykończenie mieszkania. Doskonała lokalizacja poza ścisłym centrum a jednocześnie bliskość terenów rekreacyjnych i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej to kolejny atut tej nieruchomości.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 334 512 PLN
Cena za m2: 6 900 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w estetyczny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem, mikrofalówkę oraz nowe meble kuchenne. W mieszkaniu mamy do dyspozycji dodatkowo: dwie szafy, regał, dwie sofy oraz pralkę w łazience.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 500 PLN
Cena za m2: 41 PLN
 
Atutem tej nieruchomości jest fakt, iż wnętrza mieszkania zostały zaprojektowane przez architekta tak, aby były przestronne i komfortowe. Dzięki sporej ilości okien do mieszkania wpada bardzo dużo światła dziennego.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 279 000 PLN
Cena za m2: 4 146 PLN
 
Jest to Idealne miejsce dla osób lubiących ciszę, gdyż nieruchomość usytuowana jest w kameralnej części wsi, wśród domków jednorodzinnych w luźnej zabudowie. Ponadto bliskość do miasta (Bolesławiec/ Osiedle Kwiatowe) zapewnia komfort dostępności infrastruktury niezbędnej do zaspokojenia podstawowych potrzeb jak sklepy czy szkoła.
Ilość Pokoi: 4
Cena: 339 000 PLN
Cena za m2: 4 144 PLN
 
Mieszkanie jest po generalnym remoncie i wykończone w nowoczesny sposób. W kuchni do dyspozycji mamy: lodówkę, kuchenkę wraz z piekarnikiem, zmywarkę, zabudowaną mikrofalówkę oraz nowoczesne meble kuchenne. Dodatkowo w łazience mamy do dyspozycji pralkę, a w salonie telewizor.
Ilość Pokoi: 2
Cena: 1 600 PLN
Cena za m2: 36 PLN