Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul.
Nr:01/11/2021/IB
Nazwa/Tytuł:Przestronny dom- podzielony na 2 mieszkania- Bolesławiec
Ilość pokoi:6
Powierzchnia:200.00 M2
Cena:689 000 PLN
Cena za m2:3 445 PLN
Media Gaz, Prąd, Kanalizacja
Typ budynku Wolnostojący
Piętro/liczba pięter 1
Materiał budynku pustak
Ogrzewanie kotłownie
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Bolesławcu w spokojnej okolicy, oddalonej od centrum miasta o 3 km.

Prezentowana oferta składa się z domu o powierzchni użytkowej 200m2. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1253m2. Prezentowany dom został podzielony na dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami.

W pierwszym mieszkaniu, które znajduje się na parterze do dyspozycji mamy:
⁃ salon,
⁃ pokój,
⁃ oddzielna kuchnia z oknem,
⁃ łazienka z wanną,
⁃ przedpokój.

Z mieszkania jest również wyjście do domu poprzez dodatkowe drzwi wychodzące na klatkę domu. Dzięki tej możliwości zachowujemy osobistą przestrzeń i mamy też dostęp do drugiej części domu.
Takie rozwiązanie dobrze się sprawdza dla dwóch rodzin lub właścicieli zamieszkujących na parterze, a wynajmujących pozostała część domu.

W drugim mieszkaniu do dyspozycji mamy:
Na parterze:
⁃ przedpokój,
⁃ pralnię.

Na I piętrze:
⁃ nową, przestronną kuchnie z oknem,
⁃ pokój dzienny,
⁃ jadalnie z wyjściem na taras,
⁃ przestronną łazienkę z wanną oraz prysznicem,
⁃ hol.

Na II piętrze:
⁃ dwie sypialnie,
⁃ toaletę z oknem,
⁃ hol.
Na tej kondygnacji znajduje się również wyjście na strych, który pozwala na dodatkowe zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej.

Budynek w całości jest podpiwniczony. Piwnica składa się z 3 pomieszczeń, a wejście jest ze wspólnej klatki schodowej.

Dom ogrzewany jest za pomocą wydajnego pieca z podajnikiem na eko groszek. Dodatkowo na terenie działki znajduje się przyłącze gazowe, dzięki czemu można zmienić system ogrzewania na gazowy.
Z przodu budynku znajduje się zagospodarowany ogród, w którym znajdziemy krzewy ozdobne, drzewa iglaste oraz drzewka owocowe. Cała posesja jest ogrodzona. Podjazd jest utwardzony. Brama wjazdowa zamykana na pilota.

Prezentowana oferta świetnie nadaje się dla rodziny wielopokoleniowej oraz dla osób ceniących sobie ciszę i swobodę mieszkania na obrzeżach miasta.
Oferta ta również sprawdzi się jako inwestycja, podział na pokoje pod wynajem lub prowadzenie działalności gospodarczej.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura,
Tel: 609 576 429

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
e-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.