Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Lubków, ul.
Nr:03/07/2021/S
Nazwa/Tytuł:Dom z malowniczymi widokami w zaciszu Lubkowa
Powierzchnia:135.00 M2
Cena:364 000 PLN
Cena za m2:2 696 PLN
Media
Typ budynku Wolnostojący
Piętro/liczba pięter 2
Ogrzewanie piec kaflowy
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o łącznej powierzchni około 135 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 3207 m2. Nieruchomość ta położona jest w miejscowości Lubków oddalonej od Bolesławca o ok 13 km, natomiast do zjazdu na autostradę A4 w miejscowości Krzywa jest ok 8 km.

Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji, na których do dyspozycji mamy:
Parter:
- przedpokój,
- dwa pokoje,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- łazienka z oknem.

II kondygnacja:
- dwa pokoje,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- łazienka z prysznicem i toaletą,
- hol.

W budynku znajduje się również piwnica oraz strych. Ponadto do dyspozycji mieszkańców na terenie działki jest dwustanowiskowy garaż oraz budynek gospodarczy.

Ogrzewanie w domu jest na opał stały z wykorzystaniem pieca kaflowego. Na pierwszej kondygnacji budynku zainstalowane zostało centralne ogrzewanie. Natomiast źródłem ciepłej wody jest podgrzewacz elektryczny.

Budynek mieszkalny pokryty jest poniemiecką dachówką (istnieje możliwość wykorzystania dachówek zakupionych kilka lat temu przez właścicieli). Okna w budynku mieszkalnym zostały wymienione na PCV.

Największym atutem nieruchomości jest jej lokalizacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku i sąsiadów. Dom posadowiony jest na działce z nasadzeniami drzew iglastych oraz owocowych. Z domu rozpościera się widok na pola uprawne i lasy.
Prezentowana oferta jest idealna dla osób chcących zamieszkać blisko natury oraz cieszyć się ciszą i spokojem. Malownicze otoczenie nieruchomości sprzyja relaksowi po ciężkim dniu pracy.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.