Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul. Zabobrze
Nr:10/07/2021/D
Nazwa/Tytuł:Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym- Bolesławiec
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:73.60 M2
Cena:340 000 PLN
Cena za m2:4 620 PLN
Media Gaz, Prąd, Kanalizacja
Typ budynku Wolnostojący
Piętro/liczba pięter 1/2
Materiał budynku cegła
Ogrzewanie gazowe
 
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym w Bolesławcu.

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego dwupoziomowego o powierzchni 73,6 m2 położonego w miejscowości Bolesławiec przy ulicy Zabobrze. Mieszkanie znajduje się w kilkurodzinnym domu.

Na prezentowaną nieruchomość składają się:
Parter, na którym do dyspozycji mamy:
- duży i jasny salon,
- łazienka z prysznicem i toaletą,
- hol.
II kondygnacja, na której znajduje się:
- jasny pokój,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- toaleta,
- przedpokój.

Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe przed budynkiem oraz ogródek przed i za budynkiem. Ponadto istnieje możliwość zrobienia wyjścia z domu na zewnętrzny taras.

Ogrzewanie w mieszkaniu oraz podgrzewanie wody jest za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego z 2019 r.
W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie okna na dwuszybowe z PCV. Wymienione zostały również wszystkie instalacje: centralne ogrzewanie wraz z instalacją gazową ok 15 lat temu, natomiast instalacja elektryczna ok 7 lat temu.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest brak czynszu. Występuje jedynie podatek gruntowy płacony raz w roku oraz media według zużycia.

Atutem prezentowanej nieruchomości jest także jej lokalizacja w spokojnej części miasta na jego obrzeżach. W sąsiedztwie znajdują się zabudowa jednorodzinna. W niedalekiej odległości jest szkoła, przystanek autobusowy, sklepy, market oraz kościół. W każde z tych miejsc dojdziemy w kilka minut spacerem. Okolica sprzyja także aktywnemu wypoczynkowi na powietrzu. Niedaleko znajdują się piękne lasy doskonałe na przejażdżki rowerowy, spacery czy jesienne grzybobranie.


ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.