Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Ławszowa, ul.
Nr:1/06/2021/S
Nazwa/Tytuł:Mieszkanie 2 pokojowe na parterze do remontu w Ławszowej
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:47.50 M2
Cena:69 000 PLN
Cena za m2:1 453 PLN
Media Prąd, Kanalizacja
Typ budynku Kamienica
Piętro/liczba pięter parter
Materiał budynku cegła
Ogrzewanie piec kaflowy
Rok budowy 0000
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m2 położonego na parterze w trzykondygnacyjnej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ławszowa, oddalonej od Bolesławca o ok 20 km.

Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem oraz łazienki z wanną, toaletą i oknem. Do mieszkania przynależy również piwnica oraz komórka lokatorska znajdująca się przed kamienicą.

W lokalu wymieniona została częściowo stolarka okienna na PCV. Źródłem ogrzewanie oraz ciepłej wody w mieszkaniu jest piec na opał stały (koks/węgiel).
Oferowane mieszkanie wymaga generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych potrzeb.

Nieruchomość ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących życie poza miastem, z dala od jego zgiełku i jednocześnie blisko natury. W pobliżu znajdują się piękne lasy oraz tereny sprzyjające zarówno wędrówkom, jak i rowerowym wyprawom, a w sezonie jesiennym – grzybobraniu. Pobliska rzeka jest idealna na spływy pontonowe i kajakowe. Ponadto w miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko, sala gimnastyczna, kościół, sklepy i agencja pocztowa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia: 609 576 429

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.