Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Żeliszów, ul.
Nr:3/03/2021/D
Nazwa/Tytuł:Ostatnia!!! Działka budowlana w urokliwym Żeliszowie!
Powierzchnia:1791.00 M2
Cena:68 000 PLN
Cena za m2:38 PLN
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 151/7 o pow. 1791 m2, położonej w Żeliszowie. Działka oddalona jest ok 11 km od Bolesławca i Lwówka Śl.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka oznaczona jest symbolami: 43.MN (zgodnie z którym jej podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zaś uzupełniającym jest m.in.: zabudowa zagrodowa, usługi, agroturystyka) oraz 1.KD-L (zgodnie z którym podstawowym przeznaczeniem są drogi klasy lokalnej, a uzupełniającym m.in. ciągi pieszo-rowerowe i ścieżki rowerowe).

Media:
- prąd - w granicach działki,
- woda i kanalizacja - w niedalekiej odległości.

Atutami działki są:
- dojazd drogą asfaltową,
- cicha i spokojna lokalizacja nieopodal lasów,
- okolica sprzyjająca aktywnemu wypoczynkowi jak np. przejażdżki rowerowe czy jazda konna.

Kolejnym istotnym elementem tej nieruchomości jest jej położenie blisko miast, a także wyremontowana droga łącząca z Bolesławcem.

Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób lubiących spokój i klimat wsi, a jednocześnie ceniących sobie komfort dostępności infrastruktury niezbędnej do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. W miejscowości znajduje się sklep, szkoła z przedszkolem i salą gimnastyczną, kościół, przystanek autobusowy, a do najbliższego ośrodka zdrowia i apteki jest zaledwie ok 4 km.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Dominika: 530 992 992
Sylwia: 609 576 429

E-mail:biuro@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.