Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul.
Nr:Daszyńskiego lokal
Nazwa/Tytuł:Lokal usługowy- doskonała lokalizacja- ul. Daszyńskiego
Powierzchnia:61.93 M2
Cena:320 000 PLN
Cena za m2:5 167 PLN
Media Prąd, Kanalizacja
Piętro/liczba pięter parter
Ogrzewanie ogrzewanie elektryczne
 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni ok. 61,93 m2, znajdującego się w Bolesławcu przy ul. Daszyńskiego.
Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy i posiada bezpośrednie wejście od ulicy. W skład lokalu wchodzą: duże pomieszczenie z witryną, przestronne zaplecze, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Obecny układ pomieszczeń uległ zmianie z uwagi na działalność prowadzoną przez najemców- usługi kosmetyczne. Z uwagi na trwającą umowę najmu nieruchomość sprzedawana jest z najemcą.
Lokal ogrzewany jest za pomocą elektrycznych, energooszczędnych pieców indukcyjnych. Dodatkowo do dyspozycji mamy klimatyzację oraz specjalistyczny system monitoringu.
Dach w kamienicy został wymieniony, ponadto budynek w niedalekiej przyszłości przejdzie wymianę elewacji. Stolarka okienna oraz drzwi wejściowe są drewniane. Okna poczwórnie szklone.
Dużym atutem lokalu jest jego lokalizacja, znajduje się on przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. W okolicy znajdują się: zabytkowy Rynek, Sąd, Urząd Miasta i Urząd Gminy, liczne sklepy wielobranżowe, biura, budynki użyteczności publicznej, przystanek autobusowy oraz dworzec PKP. Bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Dominika: 530 992 992
Sylwia: 609 576 429
E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.