Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Żeliszów , ul.
Nr:1/11/2020/M
Nazwa/Tytuł:Niepowtarzalny Dom z zabudowaniami i duża działka – Żeliszów
Ilość pokoi:7
Powierzchnia:140.00 M2
Cena:359 000 PLN
Cena za m2:2 564 PLN
Typ budynku Wolnostojący
Ogrzewanie kotłownie
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Żeliszów, oddalonej od Bolesławca 15 km. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 140 m2. Nieruchomość znajduje się na działce nr 231 o powierzchni 5600 m2.

W prezentowanej nieruchomości na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, przedpokój, dwa pokoje oraz łazianka z wanną, prysznicem i toaletą. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 pokoje, w tym jeden przechodni, przedpokój z wejściem na niezaadoptowane poddasze, w którym zostały wymienione stropy, aby podwyższyć piętro budynku. Strych można zaadoptować do celów mieszkalnych. W nieruchomości łącznie dostępnych jest siedem pokoi. W niektórych pomieszczeniach widoczne są drewniane belki sufitowe, które nadają charakter nieruchomości. W budynku wydzielono strefę mieszkalną oraz gospodarczą. Pomieszczenia gospodarcze są do dowolnego zaaranżowania, istnieje możliwość zaadaptowania ich w część mieszkalną.

Budynek mieszkalny został zbudowany częściowo z piaskowca, a częściowo z pustaków. Dach został odremontowany około 10 lat temu. Pokrycie dachu zostało zastąpione dachówką cementową – IBF. Stolarka okienna została częściowo wymieniona na PCV. Nieruchomość ogrzewana jest piecem na opał stały, wymienionym w 2019 roku. Ciepłą wodę zapewnia bojler. Na posesji znajduje się również studnia. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.
Na działce posadowiony jest oddzielny budynek gospodarczy, można wykorzystać go na warsztat, spiżarnie lub garaż.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest powierzchnia działki rozciągająca się do lasu, która razem z budynkami gospodarczymi tworzy niepowtarzalny klimat. Nieruchomość ta nadaje się zarówno na dom całoroczny, jak również na nieruchomość letniskową. Jest to wymarzone miejsce dla osób szukających ciekawych rozwiązań z dala od zgiełku miasta.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.


OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości

Sylwia 609 576 429

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.