Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Nowa, ul.
Nr:2/06/2022
Nazwa/Tytuł:Część domu z ogrodem+ budynek gospodarczy z garażem-Przepiękna lokalizacja
Ilość pokoi:6
Powierzchnia:205.88 M2
Cena:129 000 PLN
Cena za m2:627 PLN
Media Prąd, Kanalizacja
Typ budynku Wolnostojący
Piętro/liczba pięter 1/2
Materiał budynku cegła
Ogrzewanie piec kaflowy
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży części domu wielorodzinnego o powierzchni 205,88 m2 położonego w miejscowości Nowa oddalanej od Bolesławca o ok. 10 km, natomiast od Kraszowic o ok. 3 km.

Na prezentowaną nieruchomość składają się dwie kondygnację:
Parter, na którym do dyspozycji mamy:
- duży i jasny pokój (ok.32 m2),
- kuchnię z jadalnią (ok. 14 m2),
- łazienka z wanną i toaletą.
Druga kondygnacja, na której znajdują się:
- jasny pokój (12 m2) z przejściem do sypialni (ok. 24 m2), wszystkie okna w tych pomieszczeniach wychodzą na przepiękny ogród,
- dodatkowo na tej kondygnacji są jeszcze 3 bardzo przestronne pokoje (30m2, 24 m2, 38m2)
- pomieszczenie na łazienkę.
Wraz z częścią mieszkalną sprzedawany jest budynek gospodarczy z garażem (54 m2), posadowiony na działce 9 arowej z osobną Księgą Wieczystą, który znajdują się zaraz przy domu.

Ze względu na podział niektórych pomieszczeń, które są od siebie niezależna, można wydzielić tu dwa, a nawet trzy mieszkania na dwóch kondygnacjach.
Dzięki wysokim sufitom i bardzo dużym oknom do pokoi wpada bardzo dużo światła dziennego.
Ogrzewanie jest z piecy kaflowych.

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja oraz przepięknie zagospodarowany ogród znajdujący się przy budynku. Ogród ma ok 8 arów i jest bardzo zadbany. Oprócz trawy, drzew i krzewów owocowych, jest tu warzywniak i miejsce na relaks na ławeczce wśród drzew.

Budynek jest położony wśród rozproszonej zabudowy a wokół jest mało sąsiadów, za to dużo terenów zielonych. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania ze studni głębinowej znajdującej się przed budynkiem. Ponadto jest podłączona kanalizacja i woda i prąd.
Niewątpliwym atutem tej oferty jest brak czynszu. Występuje jedynie podatek gruntowy płacony raz w roku oraz media według zużycia. Dodatkowym plusem jest fakt, że w 2017 roku został wymieniony dach na całym budynku mieszkalnym.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Sylwia: 609 576 429

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.