Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul. Cicha
Nr:1/11/2020/S
Nazwa/Tytuł:Mieszkanie 2 pokoje- II piętro- ul. Cicha w Bolesławcu
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:48.98 M2
Cena:220 000 PLN
Cena za m2:4 492 PLN
Ogrzewanie gazowe
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48,98 m2, które znajduje się przy ul. Cichej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem do wspólnego korzystania przez mieszkańców.

W prezentowanej nieruchomości do dyspozycji mamy przestronny pokój dzienny, sypialnię z wyjściem na balkon, kuchnię oraz łazienkę z wanną i toaletą. Ponadto dostępna jest suszarnia, która znajduje się na strychu. Do mieszkania przynależy również piwnica. Układ pomieszczeń w lokalu jest w pełni rozkładowy.

Ogrzewanie w mieszkaniu jest gazowe za pomocą pieca dwufunkcyjnego, stolarka okienna jest plastikowa.

Niewątpliwie największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja, która sprzyja rodzinom z dziećmi oraz osobom, które cenią sobie życie w mieście. W okolicy znajduje się wszystko co ułatwi codzienne funkcjonowanie m.in. sklep spożywczy, stadion miejski, szkoła, przedszkole oraz przystanki komunikacji miejskiej. Miejsca parkingowe znajdują się przed blokiem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Agnieszka: 533 616 214

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.