Sylwia Parpura
Tel: 609 576 429
mail:
Agnieszka Walkowiak-Bram
Tel: 533 616 214
mail:
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Bolesławiec, ul.
Nr:5/09/2020/A
Nazwa/Tytuł:Mieszkanie 2 pok.- spokojna okolica- Trzebień
Ilość pokoi:2
Powierzchnia:40.30 M2
Cena:139 000 PLN
Cena za m2:3 449 PLN
Media Prąd, Kanalizacja, Internet
Typ budynku Dom wolnostojący
Piętro/liczba pięter 1
Materiał budynku cegła
Ogrzewanie kotłownie
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,30 m2 położonego w Trzebieniu, oddalonym od Bolesławca o 14 km. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym.

W oferowanym mieszkaniu do dyspozycji mamy:
- przedpokój,
- kuchnię,
- łazienkę z prysznicem,
- pokój dzienny,
- sypialnię.
Do dyspozycji mieszkańców jest teren zielony znajdujący się dookoła budynku.
Ogrzewanie w mieszaniu jest własne na pellet, za pomocą energooszczędnego pieca z 2019 r.

Prezentowane mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. W lokalu został przeprowadzony generalny remont. Wymienione zostały: instalację elektryczną i wodno- kanalizacyjną, stolarkę okienną i drzwiową, tynki, gładzie, wylewki, na podłodze położono panele oraz glazurę. W łazience zainstalowano nową armaturę łazienkową.

Ogromnym atutem mieszkania jest również jego lokalizacja. Położone jest ono w małej miejscowości, w której znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze, apteka, plac zabaw, kościół. Nieopodal znajduje się również las. Dodatkowym atutem jest fakt komfortowego dojazdu do Bolesławca oraz oddalonego o zaledwie 3 km zjazdu na autostradę A18. Ponadto w Trzebieniu znajdują się liczne zakłady pracy, które dają zatrudnienie dla wielu osób, dlatego też ta oferta świetnie może sprawdzić się jako mieszkanie pod inwestycję.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Agnieszka: 533 616 214
e-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.