Sylwia Parpura
Nr licencji: 20007
Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec, Polska
KOM.+48 609 576 429
Szczegóły ogłoszenia
 
Mapa dojazdu
Sprzedaż
Lokalizacja: Polska, woj. dolnośląskie, Miasto Tomaszów Bolesławiecki, ul.
Nr:01/06/2019/A
Nazwa/Tytuł:Dom- stan surowy otwarty- piękny projekt- Tomaszów Bolesławiecki
Ilość pokoi:5
Powierzchnia:163.20 M2
Cena:200 000 PLN
Cena za m2:1 225 PLN
Typ budynku Wolnostojący
 
Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki, oddalonej od Bolesławca o zaledwie 9 km. Dom posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni 1500 m2.
Prezentowana nieruchomość jest w trakcie budowy w realizacji projektu Bilbo wersja B. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 351,70 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 163,20 m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w którym parter pełni funkcję dzienną, na którą składa się: salon, kuchnia z jadalnią, hol, łazienka, pokój, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Na poddaszu do dyspozycji mamy: trzy pokoje, łazienkę oraz antresolę.
Działka uzbrojona w prąd, wodę oraz kanalizację. Pozostała media w granicy działki; gaz oraz przyłącze telekomunikacyjne.
Oferowany dom do doskonała propozycja dla osób ceniących niebanalne rozwiązania architektoniczne oraz lubiących przestronne wnętrza i kontakt z naturą. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz dla osób ceniących sobie życie na wisi i komfortowy dojazd do miasta. W Tomaszowie Bolesławieckim znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, sklep, dworzec PKP, restauracja oraz kościół.
Istnieje możliwość wymiany na atrakcyjną nieruchomość gruntową lub mieszkanie.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura, licencja Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 20007
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający